ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ହିସାବ କିତାବ ବିବରଣୀ

0୬-ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ

କ୍ରମିକ ନମ୍ବର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ନାମ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦଳ ର ନାମ ତାରିଖ ହିସାବ କିତାବ ବିବରଣୀ
୦୧ ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୨ ନବଜ୍ୟୋତି ପଟନାୟକ କଂଗ୍ରେସ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୩ ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଜେନା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୪ ମହମ୍ମଦ ଅଲ୍ଲୀ ଆମ୍ବେଦକର ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୫ ସୁବାଷ ପି ଏସ ପି -ଲୋହିଆ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୬ ରମାକାନ୍ତ ପଣ୍ଡା ପି ଜେ ପି (ଏ ସ) ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୭ ହାଜି ଏସ କେ ଅବଦୁଲ ଇସ୍ତାର ଏ.ଆଈ.ଟି.ଏମ.ସି ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୮ ଶ୍ରୀମତୀ ବସନ୍ତ ଲତା ପଟନାୟକ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୯ ଯଦୁନାଥ ସେଠି ସ୍ୱାଧୀନ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୦ ଜଗନାଥ ଦାସ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୧ ସରୋଜ କୁମାର ପଣ୍ଡା ସ୍ୱାଧୀନ ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୨ ରମାନାଥ ବାରିକ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ନୁହେଁ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍

୩୫-ଜଳେଶ୍ୱର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ

କ୍ରମିକ ନମ୍ବର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ନାମ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦଳ ର ନାମ ତାରିଖ ହିସାବ କିତାବ ବିବରଣୀ
୦୧ ଅଶ୍ୱିନୀ କୁମାର ପାତ୍ର ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୨ ଜୟନାରାୟଣ ମହାନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୩ ଦୀପକ କୁମାର କାପୁଡୀ ସର୍ବ ଭାରତୀୟ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୪ ସୁଦର୍ଶନ ଦାସ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୫ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ସିଂହ ପ୍ରାଉଟିଷ୍ଟ ବ୍ଲକ,ଇଣ୍ତିଆ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୬ ସାନ୍ତନୁ କୁମାର ଦାସ ସମତା କ୍ରାନ୍ତି ଦଳ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୭ କାର୍ତ୍ତିକ ଚନ୍ଦ୍ର ଘୋଷ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୮ ଧ୍ରୁବ ଚରଣ ନାୟକ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୯ ମଧୁସୂଦନ ଦାସ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍

୩୬-ଭୋଗରାଇ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ

କ୍ରମିକ ନମ୍ବର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ନାମ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦଳ ର ନାମ ତାରିଖ ହିସାବ କିତାବ ବିବରଣୀ
୦୧ ଅନନ୍ତ ଦାସ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୨ ଅଂଶୁମାନ ମହାନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୩ ନଳିନୀ କୁମାର ଜେନା ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୪ ସତ୍ୟଶିବ ଦାସ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୫ ସେକ ସଲିମ ଅଲ୍ଲୀ ସର୍ବ ଭାରତୀୟ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୬ ଗିରିଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡା ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଜନତା ପାର୍ଟି (ସେକ୍ୟୁଲାର) ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୭ ରଞ୍ଜିତ କୁମାର ଦାସ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୮ ରାମହରି ସୁର ସ୍ୱାଧୀନ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍

୩୭-ବସ୍ତା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ

କ୍ରମିକ ନମ୍ବର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ନାମ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦଳ ର ନାମ ତାରିଖ ହିସାବ କିତାବ ବିବରଣୀ
୦୧ ନନ୍ଦନ ପାଳ ସର୍ବ ଭାରତୀୟ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୨ ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ ସାହୁ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୩ ବିଜନ ନାୟକ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୪ ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ଦେ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୫ ରଘୁନାଥ ମହାନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୬ ସରୋଜ କୁମାର ରାଉଳ ଆମ ଆଦମି ପାର୍ଟି ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୭ ଲଷ୍ମୀଧର ଗିରି ଅଲ୍ଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଫରୱାର୍ଡ ବ୍ଲକ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୮ ଅଜୟ କୁମାର ନାୟକ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୯ ମାନସ ଦାସ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୦ ଶଚୀନ୍ଦ୍ର ଦାସ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍

୩୮-ବାଲେଶ୍ୱର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ

କ୍ରମିକ ନମ୍ବର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ନାମ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦଳ ର ନାମ ତାରିଖ ହିସାବ କିତାବ ବିବରଣୀ
୦୧ ଜୀବନ ପ୍ରଦୀପ ଦାଶ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୨ ମଦନ ମୋହନ ଦତ୍ତ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୩ ମାନସ ରଂଜନ ଦାସ ପଟ୍ଟନାୟକ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୪ ମାୟାଧର ବେହେରା ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୫ ମୁନସି ଅବଦୁଲ ମହେରାଜ ଅଲ୍ଲୀ ସର୍ବ ଭାରତୀୟ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୬ ପ୍ରକାଶ ଲେଙ୍କା ଉତ୍କଳ ସମାଜ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୭ ଶ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଜନତା ପାର୍ଟି (ସେକ୍ୟୁଲାର ) ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୮ ସର୍ବେଶ୍ୱର ମିଶ୍ର ଅଲ୍ଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଫରୱାର୍ଡ ବ୍ଲକ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୯ ସାଧନା ଦାସ ଅଖିଳ ଭାରତ ହିନ୍ଦୁ ମହାସଭା ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୦ ସେଖ ସମିରଉଦ୍ଦିନ ପ୍ରଗତିଶିଳ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି (ଲୋହିଆ) ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୧ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ଭୂୟାଁ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୨ ମନୋଜ କୁମାର ନାୟକ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍

୪୧-ସୋର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ

କ୍ରମିକ ନମ୍ବର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ନାମ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦଳ ର ନାମ ତାରିଖ ହିସାବ କିତାବ ବିବରଣୀ
୦୧ ଶ୍ରୀ ପର୍ଶୁରାମ ଧଡ଼ା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୨ ମାଧବାନନ୍ଦ ମଲିକ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୩ ରାକେଶ କୁମାର ମଲିକ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୪ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ପ୍ରମାଣିକ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୫ ଉମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଜନତା ପାର୍ଟି (ସେକ୍ୟୁଲାର ) ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୬ ହୃଷିକେଶ ମାଝୀ ସ୍ୱାଧୀନ ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୭ ଶ୍ରୀ ପର୍ଶୁରାମ ଧଡ଼ା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୮ ମାଧବାନନ୍ଦ ମଲିକ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୯ ରାକେଶ କୁମାର ମଲିକ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୦ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ପ୍ରମାଣିକ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୧ ଉମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଜନତା ପାର୍ଟି (ସେକ୍ୟୁଲାର ) ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୨ ହୃଷିକେଶ ମାଝୀ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୩ ଶ୍ରୀ ପର୍ଶୁରାମ ଧଡ଼ା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୪ ମାଧବାନନ୍ଦ ମଲିକ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୫ ରାକେଶ କୁମାର ମଲିକ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୬ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ପ୍ରମାଣିକ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୭ ଉମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଜନତା ପାର୍ଟି (ସେକ୍ୟୁଲାର ) ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୮ ହୃଷିକେଶ ମାଝୀ ସ୍ୱାଧୀନ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍

୪୨-ସିମୁଳିଆ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ

କ୍ରମିକ ନମ୍ବର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ନାମ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦଳ ର ନାମ ତାରିଖ ହିସାବ କିତାବ ବିବରଣୀ
୦୧ ଅନନ୍ତ ପ୍ରସାଦ ସେଠୀ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୨ ଜ୍ୟୋତି ପ୍ରକାଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୩ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୪ ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଦାସ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୫ ଗଙ୍ଗାଧର ଦାସ ପୁର୍ବାଞ୍ଚଳ ଜନତା ପାର୍ଟି (ସେକ୍ୟୁଲାର) ୧୭.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୬ ଅନନ୍ତ ପ୍ରସାଦ ସେଠୀ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୭ ଜ୍ୟୋତି ପ୍ରକାଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୮ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୦୯ ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଦାସ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୦ ଗଙ୍ଗାଧର ଦାସ ପୁର୍ବାଞ୍ଚଳ ଜନତା ପାର୍ଟି (ସେକିଉଲ୍ୟାର) ୨୨.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୧ ଅନନ୍ତ ପ୍ରସାଦ ସେଠୀ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୨ ଜ୍ୟୋତି ପ୍ରକାଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୩ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୪ ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଦାସ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୫ ଗଙ୍ଗାଧର ଦାସ ପୁର୍ବାଞ୍ଚଳ ଜନତା ପାର୍ଟି (ସେକିଉଲ୍ୟାର) ୨୬.୦୪.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୬ ଅନନ୍ତ ପ୍ରସାଦ ସେଠୀ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ୧୯.୦୬.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୭ ଜ୍ୟୋତି ପ୍ରକାଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ୧୯.୦୬.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୮ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ୧୯.୦୬.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୧୯ ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଦାସ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୧୯.୦୬.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍
୨୦ ଗଙ୍ଗାଧର ଦାସ ପୁର୍ବାଞ୍ଚଳ ଜନତା ପାର୍ଟି (ସେକିଉଲ୍ୟାର) ୧୯.୦୬.୨୦୧୯ ଡାଉନଲୋଡ୍